Skip To Main Content

Staff Directory

Search

ES Faculty

1 2 3 6 > showing 1 - 8 of 46 constituents
Andrijana Atanasova

Andrijana Atanasova

Dance Teacher
Diellza Baftii

Diellza Baftii

Support Teacher (EEC)
Mirjana Bogoeska

Mirjana Bogoeska

Support Teacher
Hristina Bogoeska Mladenovska

Hristina Bogoeska Mladenovska

Homeroom Teacher
Marija Buralieva

Marija Buralieva

Support Teacher / WIDA Coordinator
Deborah Cole

Deborah Cole

Homeroom Teacher
Aline Dimitrov

Aline Dimitrov

ES Support Teacher
Bisera Dimitrovska

Bisera Dimitrovska

ES Support Teacher

SS Faculty

1 2 3 9 > showing 1 - 8 of 69 constituents
Jana Andrejevikj Lazarova

Jana Andrejevikj Lazarova

MYP Dance Teacher
Ivan Angelkovski

Ivan Angelkovski

DP/MYP Dance Teacher
Biljana Atanasovska

Biljana Atanasovska

Language Institute Coordinator, ATL Skills Coordinator, MYP Macedonian Language and Literature Teacher
Hristina Atanasovska Jovanovska

Hristina Atanasovska Jovanovska

DP Macedonian Language and Literature Teacher
Anita Babic Krstevska

Anita Babic Krstevska

MYP Individuals and Societies Teacher
Kate Babunova

Kate Babunova

MYP English Language and Literature Teacher
Ruth Buttemere

Ruth Buttemere

DP Math Teacher
Stela Conic Jakoska

Stela Conic Jakoska

DP Chemistry Teacher/EL for DP Science

ES Administration

1 2 3 4 > showing 1 - 8 of 27 constituents
Ivan Novakovski

Ivan Novakovski

Director
Nikola Abramovikj

Nikola Abramovikj

Business Manager
Dalibor Arsovski

Dalibor Arsovski

Media and Technology Specialist
Simona Bogdanovska

Simona Bogdanovska

HR Generalist
Ivana Brajanovska

Ivana Brajanovska

IB PYP Coordinator
Marija Buralieva

Marija Buralieva

Support Teacher / WIDA Coordinator
Julie Cox

Julie Cox

Elementary School Principal
Todor Dosevski

Todor Dosevski

After School Activities (ASA) Coordinator, MYP Physical Education Teacher

SS Administration

1 2 3 5 > showing 1 - 8 of 37 constituents
Ivan Novakovski

Ivan Novakovski

Director
Nikola Abramovikj

Nikola Abramovikj

Business Manager
Anastasija Andreeva

Anastasija Andreeva

Upper Secondary School Nurse/HSC Coordinator
Dalibor Arsovski

Dalibor Arsovski

Media and Technology Specialist
Biljana Atanasovska

Biljana Atanasovska

Language Institute Coordinator, ATL Skills Coordinator, MYP Macedonian Language and Literature Teacher
Simona Bogdanovska

Simona Bogdanovska

HR Generalist
Julijana Churukovska

Julijana Churukovska

School Accounts Coordinator
Todor Dosevski

Todor Dosevski

After School Activities (ASA) Coordinator, MYP Physical Education Teacher